Reedel, 7. juunil algusega kell 17 toimub Põlva vallas Kooskoras, Põlva-Mooste tee 8 km ääres uue tenniseväljaku avamine, kuhu on kõik huvilised oodatud osalema.

Täismõõtmetes ja aiaga piiratud uus tenniseväljak valmis Ropka Tenniseklubi eestvõttel eelmise aasta sügisel ja on sellest hooajast kõigile huvilistele kasutamiseks avatud iga päev kell 10-20.00.


Uus tenniseväljak Põlva vallas Kooskoras. Foto: Ropka Tenniseklubi

„Tenniseväljaku ehituseks on kasutatud spetsiaalset sünteetilist tenniseväljaku tehismuru „Edel Elite Wimbeldon 10“, mille nö. liblede kõrguseks on 10-12 mm. Murulibled on spetsiaalselt töödeldud, mistõttu libleotsad hoiavad kaardu ja seeläbi tagatakse väljaku väga ühtlane ja kvaliteetne mängupind. Sünteetilise tehismuru täiteks on kasutatud spetsiaalset täiteliiva. Täitematerjal annab väljakule stabiilsuse ja paremad mänguomadused ning vähendab vigastuste ohtu“ edastas info tenniseväljaku rajaja Meelis Madisson.

Uue tenniseväljaku rajamiseks saadi toetust projektile „Tennisespordi arendamine ja edendamine looduskaunil Põlvamaal“ Põlvamaa Partnerluskogu Leader programmi toetusmeetmest Elukvaliteedi parandamine 20 000 eurot.

Lisainfo ja aja broneerimine:
Meelis Madisson
tel: 5015598
www.ropkatennis.ee