Reedel, 31. mail kell 15 avas pidulikult hooaja Pikajärvel tegutsev Cantervilla Mängumaa.

Valgjärve vallas Pikajärvel Cantervilla lossi kõrvalhoonetes ja välialadel laiuval laste mängumaal leidub mitmekülgselt tegevust nii lastele kui täiskasvanutele.

Mängumaal on kokku ligi paarkümmend erinevat atraktsiooni, nende seas veepark koos liumäe, veetuubiraja ja basseiniga, akuautorada, laste ATV-rada, kardirada, põrkeautode maja, mänguautomaatide ja Wii-mängude maja, lasermängud, ronimisväljak, minigolfiväljak, vaateplatvorm, mudilaste ronimisala, labürint üllatustega ja mängunurk ning maa – ja sportbatuudid.

Cantervilla Lossi kõrvalhoonetes ja välialadel on sellest hooajast lisaks avatud mõisaajastut käsitlev teemapark, kus on kajastatud mõisnike tegemisi ja saab tutvuda mõisaaegsete liikumisvahendite, riietuste, lauakombestiku ja muusikariistadega.

Sellest hooajast on uute ettevõtmistena lisandunud veel ait-kuivati, kus asub viljateemaline külastuskeskus ja klaasitöökoda, kus valmistatakse klaasist ja savist käsitöömeeneid.
Mängumaal kohapeal pakutakse ka toitlustust suures tallisaalis, kus on võimalik osta sooja sööki, salateid, maiustusi, jäätist ja juua.

Mängumaa jääb avatuks augusti lõpuni iga päev, v.a. esmaspäev kell 10-19.

Kagu-Eesti suurima laste mängumaa projekti elluviimist ning kõrvalhoonete renoveerimist ja kasutuselevõttu on toetanud Põlvamaa Partnerluskogu Leader programmist.

Rohkem infot leiab: http://cantervilla.ee/meelelahutus/