14. septembril kell 17.00 avab Rohelise Võtme märgisega Pesa hotell minispaa Sõstar.

Keskkonnamärgisele kohaselt kasutatakse minispaas vee soojendamiseks taastuvenergiat ehk päikeseenergiat. Paneelid on paigaldatud hotelli päikesepoolsele fassaadile tubade akende kohale. Nagu minispaa nimetus viitab, on selle menüüs aukohal mahe mustsõstar. Näiteks mustsõstrasmuuuti ja mustsõstrajäätis, kõikidele külalistele pakutakse mustsõstrateed.
 

Minispaas saab nautida leilisauna ja aroomi-aurusauna, mullivanni ja tsirkulaardušši. Eraldi on valgusteraapiatuba, kus Bioptron lambi all võib niisama lõõgastuda või leevendada erinevaid terviseprobleeme.

Hotelli tegevjuht Lily Lind kommenteeris: “Hotelli külalised on ammu oodanud kohta, kus neil oleks võimalik õhtul lõõgastuda. Siiani said nad seda teha ainult hotelli restoranis. Kuid õhtuseks ajaviiteks vajasime hädasti midagi veel. Minispaa ja valgusteraapia aitavad Pesa hotellil olla senisest konkurentsivõimelisemad.”

Minispaa menüüs kasutatud mahe mustsõstar on pärit Setomaalt, hotelli omaniku Margus Timmo põldudelt. Mahedat mustsõstart kasutab Pesa hotelli restoran ka mitmes restoraniroas. Septembris Eesti Toidutee hommikusöögi eripakkumises on Pesa restoranil samuti mustsõstar esile tõstetud. Seda populaarset marja võib pidada Eesti supertoiduks. Mustsõstar sisaldab ohtralt C-vitamiini ja antioksüdante ning aitab kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele.

Minispaa Sõstar projekteeris ja kujundas Üllar Varik büroost Varik Projekt OÜ. Ehitustööd teostas Eston-V OÜ. Tehtud tööde kogumaksumus oli 267 000 eurot, millest 30 000 eurot ehk 11% kattis LEADER toetus

Minispaa Sõstar lahtiolekuajad: esmaspäevast reedeni 18.00-22.00 ja laupäeval-pühapäeval 16.00-22.00. Seltskonnad saavad broneeringu teha mistahes ajaks. Korraga mahub minispaasse 12 inimest. Rohkem infot minispaa ja valgusteraapia kohta on Pesa hotelli kodulehel: www.kagureis.ee/minispaa-sostar

Lisainfo:
Lily Lind
Pesa hotelli tegevjuht
Tel: 5622 2885
E-post: lily@kagureis.ee