Reedel, 25. novembril toimunud tunnustusüritusel anti taas välja eriauhind „Märka LEADERit“. Sel korral pälvisid tunnustuse kaks LEADER toetuse abil hoogu juurde saanud organisatsiooni.

Walt Disney on öelnud “Päris lõbus on teha võimatut!”. Ettevõtja on öelnud, “Kui ma oma ettevõtte ukse esmakordselt avasin, oli mu eesmärk luua koht, kus käia paar korda nädalas kohapeal tööd tegemas.” Tegelikkuses osutus nõudlus tunduvalt suuremaks. Tunnustuse panuse eest ettevõtluse arengusse Põlvamaal pälvis osaühing Vetifor!

Partnerluskogu LEADER projektitoetust on ettevõte saanud kahel korral. Seni on toetuste eest ostetud kliinikusse röntgeniaparaat, vereanalüsaator ja auto mobiilse veterinaarteenuse osutamiseks. Kõik need vahendid on täisväärtusliku teenuse pakkumiseks väga tähtsal kohal. Partnerluskogu on otsustanud toetada ka ettevõtte päikesepargi rajamist.

Kes teeb – see jõuab, külaelu on täpselt nii ligitõmbav, kui huvitavaks me suudame selle ise teha. Meil Põlvamaal on küla, kus kogu aeg midagi toimub! Kui just parajasti ei ole Kõivualuste laadapäev, Kostitee laat, või Postitee Pillerkaar, toimub kindlasti ikka midagi. Kas vaadatakse külamaja seina, kus jooksevad uusimad Eesti filmid, või rahustab rahvas end gongihelidega. Põlvamaa Partnerluskogu tunnustus “märka LEADERit” panuse eest kogukonna arengusse kuulub MTÜ-le Ihamarulased. 

Täname kõiki meie taotlejaid panuse eest Põlvamaa arengusse!

FOTOD: Sander Silm