Kutsume osalema ettevõtte nädalapakkumistega Lõuna-Eesti ühises pakkumiste veebis.
Kupongiraamatu ja nädalapakkumiste veebikeskkonnaga saab tutvuda http://pakkumised.visitsouthestonia.com/”>pakkumised.visitsouthestonia.com
 
Ootame teie tagasisidet osalemissoovi kohta koos pakkumise infoga:
*pakkumise sisu
*pakkumise avaldamise aeg
*kupongide arv
*kupongide kehtivusaeg
*pakkumise foto
Pakkumiste sisu sisestame esialgu ise veebikeskkonda ja vajadusel aitame teie pakkumised sõnastada. 
 
Veebikeskkonna peamiseks funktsiooniks on nädalapakkumised, mida kliendid saavad otse veebist endale e-kirja teel tellida. Pakkumiste tingimused ettevõttele leiate http://pakkumised.visitsouthestonia.com/site/page/6“>pakkumised.visitsouthestonia.com/site/page/6
 
Nädalapakkumiste tegemine on hea ja kiire viis klientide arvu suurendamiseks endale sobival ajal või juhul, kui teenuse/toote tarbimine mingil põhjusel vajaks hoogustamist või suuremat klientide arvu (väliüritused, etendused vms).
 
Kupongiraamatus osalevatel ettevõtetel on võimalus ka sügishooajal avaldada veebikeskonnas oma üks nädalapakkumine tasuta. Teistele ettevõtetele maksab ühe pakkumise avaldamine 25 eurot.
 
Veebikeskkonna turunduseks teeme reklaami Facebooki ja tavameedia vahendusel (raadio, artiklid, televisioon), samuti levitame infot erinevate partnerite kodulehtede ja kliendilistide kaudu ning ajakirjas National Geographic.
 
Küsimuste korral palun võta ühendust Heili Petkiniga heili.petkin@gmail.com“>heili.petkin@gmail.com5357 9985
 
Koostööprojekt „Elu kahe maailma piiril“on kuue Lõuna-Eesti maakonna ühine algatus, mille laiem eesmärk on piirkonnale tuntuse ja külastajate toomine ning kohaliku identiteedi tugevdamine, samuti ettevõtluse edendamine ja regionaalse arengu hoogustamine.