Põlvamaa Partnerluskogu kutsub Põlvamaal elavaid ukrainlasi 9. detsembril kell 11-16 Karilatsi Vabaõhumuuseumisse, tutvuma Eesti taluelu ja jõulukommetega.

Meisterdatakse koos jõuluehteid, mängitakse mänge ja nauditakse ühist koosviibimist. Organiseeritud on buss, mis viib Põlvast muuseumisse ja tagasi – riietu nii, et saad mugavalt olla nii õues kui muuseumimajas.

Osalemiseks registreeri end aadressil: https://docs.google.com/forms/jouludpolvamaal

Tegemist on siseministeeriumi vahenditest Vabaühenduste Liidu kaudu toetatava ELL vihmavarjuprojektiga. Partnerluskogu korraldatava ürituse eesmärk on soodustada Põlvamaale koondunud ukrainaste kohanemist korraldatava lõimumis- ja kaasamispäeva abil ning tutvustada neile kohalikke jõulutraditsioone.

Запрошуємо вас познайомитися з життям Естонського села і різдв’яними традиціями!
 
Будемо разом виробляти різдв’яні прикраси, грати в ігри і насолоджуватись разом відвідуючи музей різдв’яних прикрас! 9-го грудня з11.00 до 16.00 в музеї под відкритим небом Карілатсі.
 
 
Кільлість учасників обмежкна. Детальнішу інформацію для реєстраціі знайдете за лінком rb.gy/6axde. Організуємо автобус з Пилви до музею і назад. Вдягайтеся так, щоб було зручно на вулиці і в приміщенні музею.