Põlvamaa tuntud turismimarsruudi Postitee koostöövõrgustiku arendamiseks mõtlesid MTÜ Postitee eestvõtmisel Postitee äärsed ettevõtjad ja muuseumid välja ühise turundusürituse “Postitee Pillerkaar”, mis toimus esmakordselt 2012 a. juulikuus.

Edukaks osutunud ettevõtmise projektijuht Reeli Kork vormistas projekti “Postitee Pillerkaar” korraldamisel kasutatud teadmised ja saadud kogemused ka oma magistriõpingute praktiliseks tööks Tartu Ülikoolis aines Projektipraktika.

Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni instituut hindas parimaid töid ja andis välja sellega kaasneva tiitli Värske Tegu, kus magistritaseme individuaaltööde kategoorias valiti parimaks Reeli Korki esitatud projekt: festivali Postitee Pillerkaar korraldamine.

Värske Tegu on auhind,  millega tunnustavad õppejõud tudengite poolt õppetöö käigus valminud praktilisi kommunikatsiooniprojekte või nende visioone, mis mõtlevad raamist välja ja pakuvad värskendavat lähenemist.

“Minu poolt veelkord suur-suur aitäh kõigile pillerkaaritajatele ja külalistele – see meeleolukas päev sündis ju väga paljude inimeste koostöös. Sel suvel pillerkaaritame Postiteel 6. juulil ning värsked ideed on juba õhus,” rõõmustas Postitee arendamise projektijuht Reeli Kork.

Postitee Pillerkaar korraldamises löövad kaasa Mesikamäe puhkemaja, Põlva Talurahvamuuseum, Pizza Olive, Viia-Jaani labürinditalu, Ihamaru meemaja, Tammetalu Pagar, Kopli taluköök, Metsa-Lukatsi talu, Kuke talu, Varbuse muusikamõis, Eesti Maanteemuuseum ja Ridali lennuklubi.

Projekti toetab Põlvamaa Partnerluskogu Leader-programmist.

Lisainfo:  http://www.postitee.ee/index.php?id=74