Reedel, 26. veebruaril leiab aset Põllumajandusministeeriumi ametnike –  Maaelu arengu osakonna juhataja Henno Nurmsalu, kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo juhataja Anneli Kimmeli ja kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo peaspetsialist Katre Ketsi külaskäik Põlvamaa Partnerluskogusse.

Kohtumise eesmärk on tutvuda mõnede partnerluskogu piirkonnas läbi viidud projektidega, kohtuda juhatusega ning arutleda üheskoos selle üle, kuidas Leader-meede on käima läinud ning end õigustanud. Plaanis on vahetada kogemusi, missugused on kitsaskohad meetme rakendamisel, kuidas toimib suhtlemine partnerite ja taotlejatega, milline on kohalike omavalitsuste roll meetme elluviimisel, millisena näeme tulevikku  jne. „Loodame, et arutelu annab mõlemale poolele mõtteid, mida saaks veel paremini teha, et Leader-meede aitaks veelgi enam piirkonna elanike elukvaliteeti tõsta,“ sõnas partnerluskogu tegevjuht Tiiu Rüütle.

Külastatakse kahte  elluviidud Leader-projekti –  Tuuleristi autoremonditöökoda Laheda vallas ning Rosma lasteaia renoveeritud teine korrus.