Põlvamaa Partnerluskogu tegevmeeskonnal oli au saada osa Ahja mõisaparki rajatud madalseiklusraja avamisest. Kuigi seiklusraja ametlik avamine toimus eile, on noored juba mõnda aega enda võimeid seal proovile pannud. Julgemad neist näitasid oma oskusi avamisüritusel, kus jagas näpunäiteid ka SLACKLINE eestvedaja Heigo-Elmar Vahesaar.

Madalseiklusraja avasid eestvedajad MTÜ Aya Häärber ja Ahja koolijuht Pirjo Pall. Partnerluskogu tunnustati tänukirjaga, mille võttis vastu tegevjuht Tiiu Rüütle. Ka Rüütle tänas omaltpoolt projekti eestvedajaid ning tõdes, et pole ammu Ahjal projekti avamisel käinud. „Mul on hea meel, et Ahjale rajati midagi noortele suunatud ja jätkuvat tegutsemisindu tulevasteks projektideks,“ sõnas Rüütle. Madalseiklusrada sai toetuse Partnerluskogu meetmest 2 „Kogukondade ja kogukonnateenuste arendamine.“

Oli rõõm näha ka avamisele tulnud noori, kes samuti oma ideedega projekti sündimisele kaasa aitasid. Seiklusrada on suunatud väga laiale kasutajaskonnale, midagi jõukohast leiab igaüks. See on rajatud ohutule kõrgusele ja need on kasutamiseks ilma spetsiaalse turvavarustuseta. Kasutama on teretulnud kõik huvilised, nii kohalikud kui möödasõidul olijad.

Avamiskõnest peegeldus, et antud projektiga tegutsemishoog ei raugenud ning plaane edasiarenduseks on veelgi. Partnerluskogu soovib toredaid seikluselamusi kõigile madalseiklusraja kasutajatele!