Lõuna-Eesti Leader tegevusgrupid kutsuvad osalema Ideevoorus meie piirkonna avastamist väärt paikade leidmiseks ja nende näitamiseks maailmale läbi National Geographicu kollase akna.

2013. a suvel alustavad Lõuna-Eesti Leader tegevusgrupid ja partnerina Tartu linn rahvusvahelise koostööprojektiga „Elu kahe maailma piiril.“ Projekti raames kerkivad Lõuna-Eesti maastikule ligi 6 meetri kõrgused National Geographicu aknakujulised kollased raamid.

Projekti eesmärgiks on tugevdada piirkonna identiteeti, tuua rohkem tuntust ja külastajaid ning tutvustada seeläbi Lõuna-Eestit aktiivsemalt nii sise- kui välisturistile.

Projekti idee sai alguse Hollandist Ida-Groningenist, kus maastikule paigaldatud akende eesmärgiks on juhtida külastajate tähelepanu paikadele , mis kõige paremini jutustavad piirkonna lugu ning selle kaudu suurendavad külastatavust.

Temaatilised valdkonnad, mida meie oma akende asukohaga tahame rõhutada on loodus, kultuur ja ajalugu, tervis ja aktiivne puhkus, innovatsioon väikeettevõtluses ning säästvad ja jätkusuutlikud lahendused.

Ootame teie ettepanekuid 10. jaanuariks 2013.
Ettepaneku saab saata
Vaata Ideevoorus osalemise kutset siit.

Vaata projekti tutvustusvideot siit.

Lisainfo saamiseks võta ühendust: partnerluskogu@polvamaa.ee või tel: 53 029100.