7. juulil toimunud Kõlleste valla spordipäeva üheks tippsündmuseks oli Orupedastiku virgestusalal disc-golfi pargi avamine. 

“Disc-golfi pargi rajamine oli Kõlleste valla arendustegevustes üks ammuseid plaane ja unistusi. Nüüd sai see MTÜ Spordiklubi Kõlleste eestvedamisel ja Põlvamaa Partnerluskogu poolt LEADER programmi projektitoetusel ning valla kaasabil teoks,” rõõmustas Kõlleste vallavanem Andrus Seeme.  

Krootuse külas asuva Orupedastiku virgestusala uues disc-golfi pargis saab mängida kokku 10 erineval rajal, millest üks on üle 200 m pikk ja teised 50 ja 90 m vahel. Raja muudab huvitavamaks ja hasartsemaks veekogude lähedus.

Üks rada jookseb üle tammi, mistõttu viskaja peab oleme eriti ettevaatlik ja osav, et veekogudesse mitte sisse visata. Juba esimesel võistlusel olid ühtemoodi mängutuhinas nii algajad, kui Põlva Disc Golfi klubist nõuga appi tulnud uue populaarsust koguva ala regulaarsed harrastajad.
Kokku oli pühapäevasel avavõistlusel üle 30 osaleja ning lisaks veel hulgaliselt pealtvaatajad ja kaasakõndijaid.
 

Orupedastiku Disc Golfi park on avatud kõigile huvilistele. Kellel endal kettaid pole, saab neid kohapealt laenutada, võttes ühendust Jüri Härtsmanniga telefonil 53082992.
 

Lisainfo:
Piret Rammul
Kõlleste valla arendusnõunik
tel: 5232601