Reedel, 28. juunil Moostes toimunud Meie Liigume rahvatriatlonisarja avaetapist võttis kokku osa 118 noort ja harrastajat.

Kuni 11-aastaste tüdrukute arvestuses võidutsesid Maria Bondarchuk, Gerda Narusk ja Kirke Kübar. Sama klassi poiste arvestuses olid esikolmikus Argo Raie, Ervin Otto Prank ja Ivan Bondarchuk. Kuni 14-aastaste tüdrukute arvestuses saavutasid auhinnalised kohad Karoli Villako ja Liisa Tatar, poiste arvestuses Maksin Bondarchuk, Mikk Pedaja ja Tanel Ojasaar.

Naisharrastajate klassis saavutas esikoha Olve Palumägi, teiseks tuli Pille Naggel ja kolmandaks Kairi Ustav. Meesharrastajate klassis võidutses Aivar Veri, kellele järgnesid Priit Tuisk ja Paavo Rõigas. Võistkondlikus arvestuses tuli esikohale võistkond koosseisus Merli Randoja, Liisa Randoja ja Leho Lehis.

Mooste rahvatriatloni läbiviimist rahastab Põlvamaa Partnerluskogu Leader programmi kaudu. Triatloni korralduspartneriks oli Mooste Vallavalitsus.

Kokku toimub suve jooksul kuus Meie Liigume sarja rahvatriatlonit erinevates Lõuna-Eesti paikades:
05.07 Kuremaa, 13.07 Holstre-Polli, 28.07 Navi, 09.08 Kurepalu, 17.08 Tõrva

Sarja eesmärgiks on propageerida tervislikke eluviise, triatlonit kui atraktiivset ja mitmekülgset spordiala ning pakkuda Lõuna-Eestis elavatele inimestele tasuta võimalust aktiivseks vaba aja veetmiseks.